Vánoční tipy

Posted on

Rozjasnit den ženě je tak jednoduché. Chce to jen správný šperk. Vánoce nemusí být jen stres, stačí přece dárky sehnat včas. Ale jak si z nekonečné nabídky vybrat? Pokud vybíráte šperk, držte se několika jednoduchých pravidel – šperk musí zaujmout. Zároveň vybírejte pokud možno minimalistický kousek, který bude nosit žena s radostí každý den a […]

Rozjasnit den ženě je tak jednoduché. Chce to jen správný šperk. 
Vánoce nemusí být jen stres, stačí přece dárky sehnat včas. Ale jak si z nekonečné nabídky vybrat? 
Pokud vybíráte šperk, držte se několika jednoduchých pravidel – šperk musí zaujmout. 
Zároveň vybírejte pokud možno minimalistický kousek, který bude nosit žena s radostí každý den a především, dejte na instinkt. 
Přece poznáte ten pravý a když ne, ráda poradím :)

👉DÁRKOVÉ SETY 👈

Originální dárkové sety a vánoční balení zdarma
Pro maminku, dceru, kamarádku … vlastně pro každou ženu, na které vám záleží. Náušnice, prsten, náramek a náhrdelník? Že nevíte, co vybrat? Nevadí, i letos jsem pro Vás připravila zvýhodněné dárkové sety, abych Vám ulehčila výběr. 

Ucelená kolekce

Připravila jsem pro Vás dva sety, které obsahují ucelenou kolekci. Vybírat můžete např. mezi kolekcemi RANDOM, KOMUNIKACE a ONA A ON.. Jsou vám blízké nahodilé tvary či přerušované? Nebo máte rádi čisté a jednoduché linie? Vybere si každý, volte srdcem, co je Vám nejmilejší. 

Dárek, který z Vánoc udělá Silvestr 

Šperk by si tajně přála dostat pod stromeček většina žen. O dvou nesní skoro žádná, to už je přece příliš 🙂 Pokud zvolíte dárkový set, chybu neuděláte. Sestavila jsem je tak, aby se z nich stali „králové“ Vánoc. Kombinace náušnic a prstenu jasně říká láska. Minimalistické náušnice s náhrdelníkem? Ideální pro všechny ženy, které milují nadčasovou eleganci a jednoduchost. Podívejte se, slibuju, že si vyberete 🙂

👉DÁRKY NA PAPÍŘE 👈

 Nevíte si rady? Ať žijí vouchery

Pokud si opravdu nevíte rady, ale přesto byste někoho šperkem obdarovat chtěli, není nic snazšího než pořídit voucher. Věřte, že udělá pod stromečkem stejnou radost jako krabička se šperkem. 

 👉Pro ty, kteří se nebojí. Vyrobte si šperk sami! 👈

Chtěli byste darovat šperk tak originální jako jste vy sami? Kupte voucher na workshop a je na vás jestli ho pověsíte na stromeček jako dárek, nebo přijde sami a vyrobíte ho vlastníma rukama. Protože co si budeme povídat, takové dárky se dneska cení. Budu se na Vás těšit na jaře. Společně půjdeme krok za krokem a nebudete litovat, že jste do toho šli. 

 
JINÉ PŘÍLEŽITOSTI, KDY ŽENĚ KOUPIT ŠPERK 

👉Narození dítěte 👈

Narození dítěte je zázrak, který je nutné oslavovat, stejně jako matku, která jej na svět přivedla. Jak ji za něj poděkovat, aby si mohla tento den neustále připomínat? Tradičním dárkem pro ženy k narození potomka je šperk. A myslím, že je to tradice hodná následování. Pro tuto příležitost se nejvíce hodí medailon. Věřím, že ve Vaší rodině zůstane dlouhé generace. 

👉Zásnuby podle Vašich představ 👈

Žádáte o ruku ženu a nechcete jí dávat prsten, který by časem mohla zahlédnout na jiné? Ráda si s Vámi sednu a probereme, co má ráda, co se jí líbí a jak by podle Vás měl její „životní“ prsten vypadat. Se vší pokorou se pak navrhnu takový, abyste při pohledu na něj viděl svou vyvolenou. Pracovat můžeme s jakýmkoli materiálem či kamenem. 

 Velkou novinkou, na které jsem pracovala v pandemie je zásnubní prsten pro muže. Takže žádáte-li o ruku svého vyvoleného, u mě jste na správné adrese. Výrazný, ale přesto elegantní prsten s černým spinelem, kamenem králů i bohyň, může být vyrobený ze stříbra či bílého zlata, to nechám na vás. Věřím, že právo na lásku a manželství máme všichni stejné. A tak doufám, že se prsten bude líbit.