Šperky na zakázku

Ráda vám vyrobím jedinečný a originální šperk. Chcete jím vyjádřit hluboký cit, poděkování, vděčnost nebo jinou emoci? Možná už přesně víte, jak by takový šperk měl vypadat. Možná máte jen tušení, mlhavou představu, neuchopitelný pocit. A proto jsem tu pro vás. Vytvořím vám autentický klenot, který bude přesně odpovídat vašemu záměru. Který nadchne krásou, precizním ručním zpracováním a souladem s osobností svého nositele.

Jak vzniká výjimečné dílo

První setkání

Důvěra je pro mě důležitá. Proto preferuji nejprve setkání, kde se vzájemně poznáme – ať už osobně, nebo formou videohovoru. Zjistím, co chcete šperkem vyjádřit, komu ho chcete darovat a u jaké příležitosti. Někdy mě zaujme i zdánlivě banální drobnost. Vaše aura, naladění, slova – to vše bude pro mne důležité, i když budeme probírat praktické záležitosti, jako druh šperku nebo rozpočet.

Návrh

Na prvním setkání domluvíme směr, kterým se má tvorba vydá. Teď už to bude na mém citu a vaší důvěře v mou práci a smysl pro design. Po nějaké době, kterou potřebuji k soustředěné tvůrčí práci, vám představím detailně zpracovaný návrh. Když budete souhlasit, pustím se do výroby samotného šperku.

Zpracování

Každý šperk je individualita. Vyžaduje svůj čas, specifické zacházení s materiálem, celý proces hodně závisí na designu. Obvykle uběhnou 2 – 3 měsíce od první schůzky do předání výsledného díla. Během práce na výrobě se ale nezavřu do nějaké tajné dílny. Klientům posílám zprávy, fotky – uvidíte, jak se váš šperk postupně rodí.

Hotovo

Jakkoliv jste měli na začátku jasnou vizi, držet v rukou hotový šperk je teprve jiný zážitek. Přichází den, kdy vám šperk předám. Na tento okamžik vždy čekám se zatajeným dechem. I když vím, že jsem udělala maximum, abych vystihla vaši představu. Trefila se do vkusu. Vytvořila ojedinělý klenot, kterým vyjádříte vše.

Máte zájem o šperk na zakázku?

    Jaké šperky na zakázku jsem již vytvořila